Tieniace 4-cípe membrány

Kreatívne riešenie slnečného tienenia pre mimoriadne náročných!
Ponúkame slnečné tienenie parkoviska, terasy, záhrady, átria, či zimnej záhrady v mnohých tvaroch, v zaujímavom dizajne a vo viac ako 40 farbách!

Podľa Vášho želania vyhotovíme tieniacu plachtu z mikroperforovanej tkaniny Soltis alebo v nepremokavej verzii Soltis Proof W96 alebo STAM 6002:
Soltis účinkuje ako ochranný štít proti prehrievaniu pod tieniacou plachtou. Jemná štruktúra siete Soltis zabezpečí mikrocirkuláciu a tým stále čerstvý vzduch pod plachtou. Ďalšou výhodou tkaniny Soltis je, že ponúka zvlášť pri tmavých farbách jedinečný výhľad na oblohu a dostatok prirodzeného svetla pod tienením pri optimálnej tepelnej ochrane.

Soltis Proof W96 a STAM 6002 určené pre „nepremokavú“ verziu slnečného tienenia Vás presvedčia svojim textilným prevedením, dostatkom denného svetla a jednoduchým čistením. Tieto výnimočné textílie Vám garantujú aj počas dažďa príjemné posedenie pod tieniacou plachtou a predĺžia Vám pekné chvíle na terase.

Relais Vám ponúka perfektné prevedenie slnečného tienenia z jedného zdroja: od plánovania a návrh až po montáž.
Slnečné tienenie vždy perfektne prispôsobené Vašim potrebám a podmienkam pokiaľ ide o farby, tvar a funkčnosť!

Tieniace plachty v troch základných prevedeniach:

Tenuvo® Star

Základná verzia je určená pre jednoduché konštrukcie, najčastejšie trojcípe tieniace plachty do veľkosti plochy 20 m². Okraje sú spevnené popruhmi a okami pripojené k stĺpom.
Tu si môžete stiahnuť technický list k Tenuvo® Star.

Tenuvo® Premium

Vysoko kvalitná verzia s dlhou životnosťou umožňuje vytvárať zaujímavé geometrické tvary a formáty až do 60 m². Oceľové laná, určené na napínanie, sú vložené do spevnených okrajov tieniacej plachty.  Upevnenie na stĺpy je pre maximálnu bezpečnosť zabezpečené pomocou masívnych upínacích platní na rohoch. Pri tejto variante tieniacich plácht zabezpečujeme kompletný servis tiež pre stĺpy, základy, ako aj upevnenie na steny budov.
Tu si môžete stiahnuť technický list k Tenuvo® Premium.

Tenuvo® Prestige

Luxusná verzia tieniacej plachty umožňuje kreatívne voliť geometrický tvar a veľkosť až do 60 m². Tieniace plachty sú určené aj pre celoročné použitie s príslušným statickým výpočtom. Oceľové laná, určené na napínanie, sú vložené do spevnených okrajov tieniacej plachty. Upevnenie na stĺpy je zabezpečené pomocou masívnych upínacích platní na rohoch pre maximálnu bezpečnosť. Pri tejto variante tieniacich plácht zabezpečujeme kompletný servis tiež pre stĺpy, ako aj profesionálne upevnenie na budovu. Ukotvenie sa robí pomocou betónového základu, ktorý je navrhnutý a prepočítaný statikom a pripravený stavebnou firmou.
Tu si môžete stiahnuť technický list k Tenuvo® Prestige.


 

Želáte si ponuku?

Pre Váš dopyt použite prosím náš formulár alebo pošlite nám e-mail na info@relais-textilie.sk.