O spoločnosti

Relais: Sieť špecialistov

Od založenia v roku 1975 sa spoločnosť Relais Textiles Techniques vyprofilovala na vedúce združenie výrobcov konfekcie v Európe. Relais je sieť profesionálov so špecializovanými dielňami na výrobu konfekcie a odborníkov, ktorí si celkovou znalosťou trhu osvojili obrovské množstvo špeciálnych vedomostí. Presvedčivé služby, precízna koncepcia a plánovanie, aktuálne know-how, referencie v najrozličnejších oblastiach, ako aj intenzívna výmena skúseností a nadregionálna spolupráca charakterizujú kvalitu tejto poprednej siete v Európe.

Vždy vo Vašej blízkosti

Viac ako 80 podnikov v Európe, z toho 3 na Slovensku a 2 v Česku, zaručujú, že sa niektorý z našich Relais partnerov nachádza aj vo Vašej blízkosti. S jednou kontaktnou osobou, ktorá sa stará o váš projekt od A po Z, od koncepcie až po realizáciu a montáž na mieste. A vždy s naším absolútne osobným, individuálnym prístupom. Referencie zo všetkých oblastí - potravinársky priemysel, vzduchotechnika, logistika, reklama a tlač, automobilový, chemický a kovospracujúci priemysel, textílie, farmácia… Po mnohých rokoch sa spoločnosť Relais etablovala ako uznávaný dodávateľ a poskytovateľ služieb v mnohých odvetviach, tak u veľkých, ako aj malých podnikov.

Najvyššie štandardy kvality

V rámci Relais sa prednostne spracovávajú nánosované textílie, ktoré jedinečnou technológiou predpínania „Précontraint®“ vyrába firma Ferrari. To dodáva materiálom mnoho predností, ktoré garantujú vysokú kvalitu našich riešení.